خانه » اخبار » عملکرد گروه بهداشت محیط و آموزش سلامت در هفته بدون دخانیات

عملکرد گروه بهداشت محیط و آموزش سلامت در هفته بدون دخانیات

به مناسبت هفته بدون دخانیات مصادف با ۴ الی ۱۰ خرداد ماه سال جاری ، در روز جمعه مورخه ۹۵/۰۳/۰۷ برنامه کوهنوردی با شعار “قلیان سمی برای سلامت خانواده در محل تفرجگاه عون بن علی و با حضور مسئول محترم بهداشت محیط شهرستان تبریز برگزار شد. در این برنامه  علاوه بر توزیع پوسترهای آموزشی، عموم مردم از آموزش های چهره به چهره و گروهی توسط کارشناس بهداشت محیط این مجتمع برخوردار شدند. در ادامه، عصر همان روز گروه کارشناسان بهداشت محیط این مجتمع با همکاری گروه بهداشت محیط شهرستان تبریز به پارک ها و تفرجگاه های سطح شهر تبریز اعزام و نسبت به ارائه آموزش های مرتبط با مضرات مصرف دخانیات اقدام نمودند.

در روز پایانی هفته بدون دخانیات مصادف با دوشنبه مورخه ۹۵/۰۳/۱۰ نیز نمایشگاه هفته بدون دخانیات در محل مرکز سلامت چشم انداز و با دعوت از رابطین محترم بهداشتی و عموم مردم برگزار شد. در این نمایشگاه ضمن ارائه آموزش های لازم در خصوص مضرات مصرف سیگار و قلیان، پوستر های کمک آموزشی مرتبط با موضوع مضرات دخانیات بین حضار توزیع شد.

IMG_20160529_141418

برچسب ها:
پست قبلی
پست بعدی

درباره مجتمع سلامت چشم انداز

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.علامت دارها لازمند. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رفتن به بالا